Bekleyiniz

Sabiha Gökçen Oto Kiralama

Sabiha Gökçen Havaalanında iç veya dış hatlar’da rent a car şirketi mi arıyorsunuz? İhtiyacınız olan en ekonomik ve konforlu araçlar, gelişmiş hizmet kalitesi ile Hara Otomotiv’de

Sabiha Gökçen Havalimanı içerisindeki oto kiralama ofisimiz ekonomik ve lüks olmak üzere bir çok farklı segmentteki araç filosuyla 7/24 hizmet vermektedir. Tercihe bağlı olarak günlük, haftalık, aylık veya yıllık gibi uzun süreli oto kiralama Hara Otomotiv ile çok kolay! Sabiha Gökçen Oto Kiralama denilince akla gelen ilk firma olmaktan mutluluk duyar Yurtdışı müşterilerimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Sektörde 35. Yılını deviren Hara Otomotiv, Sürekli yenilenen araç filosuyla gerek Türkiyenin gerekse YurtdışınınOto Kiralama ve Sabiha Gökçen Oto Kiralama konularında çözüm ortağı olmuştur.

Hara Otomotiv, Türkiye çapında yüksek standartta oto kiralama ihtiyaclarınızı her yıl yenilenen filosuyla model karşılamaktan mutluluk duyacaktır.

Sabiha Gökçen’den  kiraladığınız araçlarla Ataşehir, Kozyatağı gibi büyük iş merkezlerine hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca adını IV. Murat’ın başarılı Bağdat Seferi’nden sonra alan ve dünyanın en güzel caddelerinden biri olarak bilinen 9 km uzunluğundaki Bağdat Caddesi’ne de Sabiha Gökçen Oto Kiralama ile en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Dünya markalarının bulunduğu Bağdat Caddesinde alışverişe çıkabilir, dünya mutfağından seçim yapabileceğiniz cafe ve restoranlarda yemek yiyebilir, kahve keyfi yapabilirsiniz.