Bekleyiniz

ARAÇ KİRALAMA İSTANBUL

Araç Kiralama İstanbul

 

İstanbul’da Araç Kiralamak ve iyi ve kaliteli hizmeti uygun fiyata mı almak mı istiyorsunuz? Araç Kiralama İstanbul size yepyeni araçlarıyla hizmet vermeye hazır. Otuz üç yıldır faaliyet gösteren Araç Kiralama İstanbulsize “yurtdışındaki firmaların” hizmet kalitesinde, ve anlamlı fiyatlarında yeni kasa araçlarıyla hizmet veriyor. Firma olarak yurtdışından gelen yurttaşlarımızın önde gelen tercihlerinden olmaya devam ediyoruz. Ve siz!.. İstanbul’da çalışan değerli müşterilerimiz… Metropolün stresli yaşantısından sıyrılıp, ailenizle güvenli bir yolculuğa mı çıkmak istiyorsunuz? Araç Kiralama İstanbul ekibi prensip olarak 25 yaş altı ve 2 yıldan yaşlı ehliyeti olan kişilere araçlarını emanet ettiği için araçları daima, kazasız ve iyi  durumda oluyor. Zaten Araç Kiralama İstanbul bir riziko gerçekleşse de derhal o aracı bünyesinden eleyip sıfırlıyor. Araç Kiralama İstanbul un size sunduğu genç filo,Araç Kiralama İstanbul un mahir teknik ekibinin kontrolünden geçtikten sonra size teslim ediliyor. Her türlü konfor paketi ve ekstra taleplerinize Araç Kiralama İstanbul anında cevap veriyor. Araç Kiralama İstanbul un daima bakımlı aracıyla, ek konforla birlikte güvenle yola çıkın.

 

Araç Kiralama İstanbul

 

Lisan bilen usta, güven telkin eden Araç Kiralama İstanbul ekibi şoförlü ve şoförsüz araç kiralama anlamında da hizmet veriyor. Emsalsiz hizmet standardıyla, güler yüzlü şoförlerimiz Araç Kiralama İstanbul farkını ortaya koyuyor ve yurtdışından gelenler tarafından ecnebi dostlarına bile tavsiye ediliyorlar. Aracınızı ileri sürüş tekniklerine vakıf bir profesyonelin mi sürmesini istiyorsunuz? Araç Kiralama İstanbul size diksiyonu düzgün, sizin prestijinizi yükseltecek bir şoför temin ediyor. Araç Kiralama İstanbul şoförü isterseniz uzun yolda da aracınızı kullanıyor. Size Gelin Aracı da temin ediyoruz. Araç Kiralama İstanbul şoförü mutlu günlerinizde de adeta ailenizin bir ferdi gibi en mükemmel hizmeti size sunuyor.

 

Araç Kiralama İstanbul

 

Araç Kiralama İstanbul size sağladığı opsiyonlar seyahatteki konforunuzu artırıyor. OGS cihazı tüm araçlarda standart. Araç Kiralama İstanbul size navigasyon sağlasın. Göz açıp kapayana kadar menzile varın. DilersenizAraç Kiralama İstanbul bebeğiniz için rengarenk bebek koltuklarından birini aracınıza yerleştirsin.